Найвища цінність у житті - це людське життя, але для українського політичного істеблішменту сьогодення - це влада та гроші й що коїться у ваших душах та думках, їм до лампочки.
Наразі, якщо у будь-якої людини, чи то з політичного кола, чи то у простого народу, раптом виникають протилежні думки, які не збігаються з нинішньою владою, то до вас у мить причіплюють ярлик "Агент Кремля", або "Людина Віктора Медведчука".
На цьому тижні саме таких ярликів у достоялись вітчизняні українські політичні експерти, які не мовчать, які викривають недоброякісну роботу Президента України, Уряду Гройсмана та українського парламенту в цілому.
Також неабияка злісна критика та потурання висловами - "Агент Кремля" та "Людина Медведчука", летіла в бік Надії Савченко.
І тут, я цілком погоджуюсь з думкою Ганни Герман, яка сьогодні у своїй програмі - "Суб'єктивні підсумки", мовила:
якщо так станеться, що зусилля Надії Савченко не будуть марними й що їй все-таки вдасться подолати той гордіїв вузол й витягти з полону наших хлопців, то, як тоді ті, які засуджували її вчинок, будуть дивитися їй в очі?!
Адже Надія в своїх вчинках ризикує саме своєю долею - або ти на коні, як Жанна Д'Арк, або політична зірка Надії, яка так швидко спалахнула і так швидко може погаснути.

Подпишитесь на телеграм-канал Политика Страны, чтобы получать ясную, понятную и быструю аналитику по политическим событиям в Украине.