Нєкий Богдан Б. ощасливив людство "списком Медведчука". Я у цьому списку на почесному другому місці (хоча в житті лише раз спілкувався з Медведчуком - і то мимохідь, випадково перетнувшись у лобі готелю). Знаючи ситуацію на ринку консалтингових і політтехнологічних послуг, можу сказати, що із опублікованого списку не більше п'яти чоловік знають Медведчука особисто. Що стало критерієм відбору у список? Туди потрапили усі, хто виступають за мир, відновлення економічних стосунків з Росією тощо. Тобто, люди зі здоровим глуздом.
Можу припустити, що насправді агентом Медведчука є саме пан Б, бо він намагається здорову і конструктивну позицію - позицію миру, позицію, яку поділяють мінімум дві третини громадян України, - ототожнити з іменем Медведчука і таким чином підвищити його рейтинги.
Можу також припустити, що свої висновки пан Б і подібні до нього роблять з печерних переконань та власної інтелектуальної обмеженості. Ну - значить саме про таких сказав свого часу міністр закордонних справ держави-агресора: "Дебіли, Б!")))

Подпишитесь на телеграм-канал Политика Страны, чтобы получать ясную, понятную и быструю аналитику по политическим событиям в Украине.