Те, що сталося в Княжичах, як мінімум підтверджує непрофесійність українських правоохоронних органів.
Таку думку в коментарі власному кореспонденту UAINFO висловив політичний експерт Микола Спірідонов.
Оскільки повної ясності щодо ситуації ще немає, підкреслив він, то краще про неї говорити обережно.
«Чітко можна зафіксувати, що ситуація малозрозуміла, а офіційні версії дивні. Коментарі Антона Геращенка з цього приводу мене взагалі шокували. Я бачу, він не розуміє різниці між поняттями «пограбування» та «крадіжка». Суть у тому, що в системі МВС багато непрофесіоналів. Як мінімум, якщо взяти до уваги офіційну версію, то виходить, що у проведенні спецоперацій повний бардак», - зауважив експерт.
Він нагадав, як в одному із ефірів на телебаченні Геннадій Москаль висловив думку, що поліцейські - фігуранти трагедії в Княжичах - займалися пограбуванням будинків у цьому населеному пункті.
«Не можна на 100% це підтвердити, але розглядати як гіпотезу - цілком», - зауважив М.Спірідонов.
В результаті подій у Княжичах, підкреслив експерт, «начебто постало витання звільнення міністра внутрішніх справ Арсена Авакова».
« Коли він поїхав у Канаду, то подія вже сталася. А міністр на це ніяк не відреагував. Якщо його звільняти, то «провисне» прийняття державного бюджету на 2017 рік через проблеми з фракцією «Народний фронт». Швидше за все, його посварять, але не звільнять. Проте коли щось подібне стається у більшості цивілізованих країнах, міністр подає у відставку. В нас на це майже ніяк не відреагували. Ситуація сталася дуже складна і зрозуміло, що вона як мінімум підтверджує непрофесійність правоохоронних органів», - вважає М.Спірідонов.
Окрім того звернув увагу на наявність версії причетності правоохоронних органів до злочинної діяльності.
«Зрозуміло, що остаточну крапку в цій історії поставить слідство. Будемо сподіватися, що маємо справу усе ж з непрофесійністю, а не злочинною діяльністю. Бо остання з боку правоохоронних органів страшніше, ніж непрофесійність», - підкреслив експерт.

Читайте Страну в Google News - нажмите Подписаться