ТОМУЩО ПОСЛІДОВНИЙ)))

Було

Андрей Коболев
25 ноября в 10:21 ·
Сьогодні пройшов перший рік в історії незалежної України, протягом якого ми не купили жодного кубічного метра газу в РФ.
Подія досі символічна не тільки для українського, але й для європейського ринку газу, оскільки багато наших закордонних партнерів ще два роки тому вважали це неможливим.
Але це вже історія, а мене зараз більше цікавить майбутнє. А для майбутнього ця подія є важливим доказом одного з головних принципів, яким керується наша команда: if there is a will, there is a way.

Стало

9 грудня 2016 року
На тристоронніх газових переговорах між Україною, Росією та Єврокомісією у Брюсселі 9 грудня Київ сподівається узгодити «зимовий пакету», який був би подібним до домовленостей 2014 та 2015 років. Про це повідомив голова НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв.

За його словами, українська сторона «завжди готова купувати у «Газпрому» в разі, якщо вони будуть відповідати регулярним нормам газової торгівлі в Європі».

«Ми хочемо, щоб усі наші контракти були дійсними, і щоб ми здатні були купувати газ від якомога більшої кількості сторін, в тому числі у «Газпрому», – наголосив Коболєв.

Голова «Нафтогазу» також вказав, що критичної необхідності купувати газ у російської сторони нема, «ми просто не хочемо відкидати можливості мати ще іншого постачальника».

Читайте Страну в Google News - нажмите Подписаться