Наш шлях - мовна модернізація

В принципі, я бачу, що ми можемо здивувати знову увесь світ своїм рецептом модернізації. Поляки там робили шокову терапію, а Лі Кван Ю сажав друзів до в'язниці, але ми підемо своїм унікальним шляхом.

Ми зробимо ривок per aspera ad astra дуже просто - вся країна почне розмовляти українською мовою.

По-перше, зникнуть олігархи, а з ними і корупція, тому що носії української мови відрізняються високими моральними цінностями, які роблять неможливими хабарі та експлуатацію люди людиною. Запанує наше щире прекрасне українське братерство та сестринство. Суспільні відносини зразу стануть здоровими. Виходиш з ранку, а навколо всі тобі посміхаються, тому що люди щасливі, тому що всі розмовляють українською мовою.

По-друге, Україна зразу отримає потужну економіку. Сингапур залишиться далеко позаду. Тому що у Сингапура не має української мови, а, значить, немає щастя. А гроші люблять щастя. Інвестори будуть дертися сюда навпередки, оскільки вони прекрасно розуміють, що щасливі люди - заможні люди. Ілон Маск розверне в Україні виробництво Tesla та своїх чудових ракет на "Південмаші", тому що Маск розуміє, що носії української мови дуже винахідливі і разом з ними він буде і щасливим, і заможним. Дуже заможним. Цукрберг закине китайську мову, тому що зрозуміє що для щастя достаньо української.

Штаб-квартира Facebook переїде в Кропивницький. "Завжди мріяв жити в такому чудовому місті. де і Дніпро могутній рядом, і степ широкий з ланами широкополими, та дівчатами чороокоими у віночках", - признався в прощавальному інтерв'ю The New York Times пан Цукерберг.

По приїзду в Україну фундатор Google Сергій Брін зробить сенсаційну заяву: "Хлопці, Україна зробила прорив. Наші українські бідові хрущі стануть відновлюванним джерелом Інтернету. Теперь наші хрущі не просто гудуть, а роздають Інтернет в усьому світі. Тепер попереду одні перемоги"

По-третє, Україна стане безпековим лідером регіону. Оскільки, як тільки наші хлопці заспівають "Хей наливайте повнії чари" і вороги зразу розбіжаться, оскільки вороги знають, що неможливо перемогти народ з такими потужними піснями та ракетами Ілона Маска.

По-четверте, Україна стане людною, оскільки українська мова посилює сексуальну привабливість людини. Населення України почне швидко зростати, як і багатство.

Отак брати і сестри ми заживемо, отакий у нас буде шлях модернізації та постукромовоіндустріалізації. Ось такий він буде наш ріднесенький восьмий технологичний уклад щастя та любові.

Читайте Страну в Google News - нажмите Подписаться