Злив, то й злив... Біда Алєксандра Онищенка в тому, що в даному випадку має місце чергова "розбірка" між павуками в одній банці.

Інтереси ж України й українського суспільства не проявляються в цій ситуації бодай найменшою мірою.

Павло Лазаренко також сподівався на те, що "здасть" американцям Кучму, а сам вийде сухим із води. Вийшло з точністю до навпаки: для Кучми те зійшло, як з гусака вода, а Лазаренко дістав своє.

Не виключено, що і в конфлікті Онищенко - Порошенко останньому зійде з рук, що б там Онищенко не зливав, а Онищенко, хоч і не дістане облизня, навряд чи виграє те, на що сподівається.

Хоч американці часом увижаються українським шахраям від політики й бізнесу наївними й навіть недалекими, американські спецслужби справно роблять своє діло і, припускаю, що вони вже давно в курсі того, що Онищенко здав їм як таємницю.

Поки в Онищенка і таких, як він, не підніметься рівень національної свідомості й громадянської відповідальності, інтереси України й українського народу залишатимуться для них примарними.

Це так само стосується й пана Порошенка як президента.

Чи можна такий "злив" класифікувати як "державну зраду"? Це - питання на півтора мільйона доларів з однієї сумки з усіх тих, що побували в руках одного лише Онищенка. Але що злочинці здають один одного повсякчас, коли "partners in crime" (партнери у злочині) наступають їм на хвіст і коли починає пахнути смаженим, ми знаємо давно.

Шкода, що у цих "ігрищах" розмінною монетою стає Україна з її несвідомим суспільством і незрілою державністю. Як би це не спрацювало проти України.

Очевидним у цьому зв'язку є те, що нам у діаспорі треба працювати на упередження й виводити на чисту воду українських корупціонерів задовго перед тим, як вони надумають свої розбірки виносити за межі України й "зливати" на руки іноземних спецслужб.

Читайте Страну в Google News - нажмите Подписаться