Ось кого треба було призначити генеральним прокурором замість Юрія Луценка – Андрія Парубія. Інтелектуальний розвиток та юридична освіта в нього не гірші, ніж у Юрія Віталійовича, але яка вишукана правосвідомість! Як передає «Інтерфакс», на зустрічі з журналістами голова Верховної Ради прокоментував майбутній допит свідка Януковича в режимі відеоконференції: «Я думаю, що головне, що повинні зробити українські слідчі – зачитати звинувачення Януковичу для того, щоб ми могли вести справу і могли швидше завершити ті розслідування, які є злочинами».

Безсумнівно, ідея про «зачитування звинувачення» в ході допиту свідка та «ведення справи» головою Верховної Ради є безцінним внеском Парубія в Кримінальний процесуальний Кодекс України. Більш того, запитання для допиту Януковича варто було б спочатку обговорити на погоджувальній раді ВРУ, а оце саме «звинувачення» - проголосувати в сесійній залі. Бо одним цим коментарем Парубій перетворив звичайну процесуальну дію – допит – на фарс і надав адвокатам двічі несудимого неспростовний доказ того, що екс-президента України переслідують не за скоєні ним злочини, а з політичних міркувань.

Думаю, тепер Євросоюзу треба скасувати санкції щодо Януковича і відкрити «тому що лідеру» п’ятирічну шенгенську візу.

Подпишитесь на телеграм-канал Политика Страны, чтобы получать ясную, понятную и быструю аналитику по политическим событиям в Украине.