Якщо це правда, то президентство Трампа обіцяє бути незабутнім. :)
І це ж тільки початок.

http://www.infowars.com/president-elect-slams-media-in-fac…/

Зміст публікації:
"Обраний Президент Доналд Трамп запросив у понеділок представників ключових медіа у свою резиденцію в Trump Tower для неофіційних посиділок, які дехто встиг охарактеризувати як "нех...вий розстріл".

Думаючи, що їх запросили для обговорення питань взаємодії медіа з Трампом, очільники NBC News, MSNBC та CNN, а також деякі інші медійні персони зазнали натомість брутальної прочуханки.

"Це виглядало як нех...вий розстріл", --- поділилося з The New York Post джерело, додавши, що Трамп окремо виділив керівника CNN Джефа Цукера зі словами: "Я ненавиджу Ваш канал".

"Трамп почав з [очільника CNN] Джефа Цукера та сказав, що ненавидить канал, що кожен працівник CNN --- це брехун, і що їм повинно бути соромно", --- повідомило джерело.

"Зустріч була катастрофічною. Менеджери та ведучі телеканалів думали, що їх запросили обговорити питання доступу до адміністрації Трампа, але натомість їх піддали нагінці в стилі Трампа", --- додало джерело.

Інше джерело підтвердило відповідну версію подій, уточнивши, що Трамп також пройшовся по двох кореспондентках NBC.

"Зустріч відбулася у великій залі засідань у присутності 30--40 осіб, у тому числі ключових ведучих з усіх телеканалів," --- сказало інше джерело.

"Трам постійно повторював, що зала повна брехунів, нещирих нечесних медіа, які все спотворили. Він звертався до кожного присутнього, називаючи медійників нечесними нещирими брехунами. Окремо він звернувся до Джефа Цукера зі словами, що всі працівники CNN --- брехуни, а CNN --- канал брехунів", --- стверджує джерело.

"Трамп не називав [кореспондентку NBC] Кеті Тер по імені, але розводився про кореспондентку NBC, яка все спотворила, після чого згадував про жахливу телерепортерку, яка плакала після програшу Гіларі, та яка вела дебати. Очевидно, мова була про Марту Редетц, яка також була присутня в залі."

За даними видання Politico, на зустрічі були присутні Президент NBC News Дебора Тернесс, Президент MSNBC Філ Ґріффін, Президент CNN Джеф Цукер та ведучий каналу Вулф Блітцер, Спів-Президенти Fox News Біл Шайн та Джек Ебернеті та Виконавчі Віце-Президенти каналу Джей Волес та Сюзен Скотт, а також ведучі CBS News Джон Дикерсон і Чарлі Роуз.

Згідно з The Post, в Артура Зулцбергера, видавця The New York Times, у вівторок заплановано зустріч із Трампом. Як відомо, Трамп неодноразово обзивав брехливим і це видання також."

Подпишитесь на телеграм-канал Политика Страны, чтобы получать ясную, понятную и быструю аналитику по политическим событиям в Украине.