Ну що, схоже, що наші "все пропало" й zrada.ru можуть трохи перепочити. Хоча ще нема остаточних рішень, але деякі тенденції проглядаються. І вони мені подобаються. А саме: Дональд Трамп проводить консультації з Міттом Ромні можливу його участь у новому уряді. Мова йде про посаду Державного секретаря, а саме ця посада нас цікавить і має значення для вибудовування україно-американських відносин. Якщо не помиляюся, його гучна фраза під час кампанії прозвучала так: "Не Іран, і не Північна Корея, а Росія наш найперший геополітичний ворог".
Це перший натяк на хороші сигнали.
А другий полягає в тому, що перші кроки Трампа починають підтверджувати припущення, що він таки буде вести свою політику в руслі і в контакті з Республіканською партією (найперше з рейганівським крилом). Ромні не підтримав Трампа, а той під час виборів жорстко критикував Мітта, обзивав його лузером, але зараз веде з ним серйозні кадрові переговори.

Подпишитесь на телеграм-канал Политика Страны, чтобы получать ясную, понятную и быструю аналитику по политическим событиям в Украине.