В інтерв'ю "Дзеркалу тижня" керівник САП Назар Холодницький прокоментував епізод "чорної бухгалтерії" регіоналів з Манафортом. Він сказав, що особистість особи, яка розписувалась за Манафорта, встановити неможливо: "Всі підписи більш-менш схожі. Але хто розписувався — невідомо, там просто підпис. Це просто розчерк невідомо-кого".

Ще у серпні були опубліковані окремі рядки із амбарної книги регіоналів, у яких згадувався Манафорт. І там біля кожної згадки політтехнолога чітко написано прізвище того, хто отримував для нього гроші.

Прізвище Манафорта згадано 22 рази, 9 разів кошти на його ім'я отримав колишній нардеп-регіонал Віталій Калюжний, по одному разу - нинішній депутат "Відродження" Євген Геллер, помічник депутата Калюжного Ігор Козлов, по декілька разів згадуються прізвища "Охрименко", "Філонюк", "Морєв", "Фран".

Про яку "невідому особу" може йти мова? Там немає однакових чи "більш-менш схожих" підписів, там немає ніякої невідомої особи, у цих рядках, наприклад, зазначені зовсім не схожі між собою підписи Геллера і Калюжного, які співпадають з тими, що були в їх деклараціях про доходи.

Кожен може особисто переконатись на власні очі в цьому, усі рядки з амбарної книги зі згадкою Манафорта є тут:

 

Читайте Страну в Google News - нажмите Подписаться