Цікаво, а ті, хто сьогодні хочуть бачити Яресько на чолі уряду, здають собі звіт у тому, що у разі провалу її як прем'єр-міністра (а я особисто скептично ставлюся до можливого успіху) постраждає не лише її особистий імідж - серед значної частини громадян зникне віра в Захід як у ідеал та надія на те, що з Заходу прийде порятунок? Американське походження багатьма у нашій країні сприймається як належність до вищої касти і доступ до езотеричних знань, безмежних можливостей. Раз американка - значить, вона, як мінімум, бачила самого Обаму, "живе на Манхеттені і з Демі Мур ділиться секретами". Така не може не врятувати Україну! І уявіть собі: раптом - провал! Що за цим? Спершу - шок, далі - розчарування, далі - усвідомлення того, що (о Боже!!) Захід - не всесильний! Не можна так ризикувати! Не можна вбивати в людях останню надію на те, що коли гривня от-от впаде до відмітки 50 за долар, з'явиться Брюс Вілліс і врятує українську економіку.

 

Цікаво, а ті, хто сьогодні хочуть бачити Яресько на чолі уряду, здають собі звіт у тому, що у разі провалу її як прем'єр...

Опубликовано Константином Бондаренко 11 марта 2016 г.
Подпишитесь на телеграм-канал Политика Страны, чтобы получать ясную, понятную и быструю аналитику по политическим событиям в Украине.