25 вересня 2016 року в Дніпрі колишній міліціонер з роти патрульної служби «Торнадо» Олександр Пугачов розстріляв двох поліцейських. Але досі ані фейсбук-міністр Арсен Аваков, ані його креативний продюсер Антон Геращенко так і не пояснили, з чиєї недбалості Пугачов міг вільно пересуватись по країні, якщо Головна військова прокуратура ще 2 вересня 2015 року оголосила його в розшук, доручивши проведення розшукових дій МВС України.

Нині Аваков разом зі своєю спільницею Деканоїдзе вимагає запровадити в України якусь «презупцію правоти поліцейського», пояснюючи, що, мовляв, причиною загибелі двох поліцейських у Дніпрі стала відсутність такої «презумпції». Але цей дует вперто не хоче розповісти, як так могло статись, що оголошена в розшук людина не тільки спокійно жила в крупному обласному центрі, користувалась мобільним зв’язком, отримала посвідчення учасника бойових дій, але навіть придбала квартиру в співробітника міліції.

2 вересня 2015 року Пугачов був оголошений у розшук, а 30 вересня 2015 міліцейський чин у Дніпрі дарує матері Пугачова двокімнатну квартиру №44 в будинку по вулиці Чичерина, 40-а. Звісно, слово «дарує» треба брати в лапки – від співробітника міліції, який займається, типу, боротьбою з незаконним обігом наркотиків, на подібний альтруїзм розраховувати не доводиться.

Тож краще б Деканоїдзе замість розповідей про якусь «презумпцію» розповіла, як вона виконувала доручення про розшук Пугачова після того, як розвалила колишні оперативні підрозділи МВС, отримані в спадок від злочинного режиму. Принаймні мені для того, щоби встановити місце проживання Пугачова, знадобилось 15 хвилин – по Державному реєстру речових прав на нерухоме майно. А Деканоїдзе не могла його розшукати впродовж року.

Подпишитесь на телеграм-канал Политика Страны, чтобы получать ясную, понятную и быструю аналитику по политическим событиям в Украине.