Наступного тижня до Мінська з офіційним візитом прибуває польська урядова делегація на чолі з віце-прем'єром Матеушем Моравецьким. У складі делегації - майже весь економічний блок уряду Польщі. До кінця року столицю Білорусі відвідає маршал Сейму РП, а також очікується великий польсько-білоруський економічний форум, в якому візьмуть участь понад 500 осіб. Серед зовнішньоекономічних партнерів Польщі Білорусь впевнено виходить на третю позицію і у Варшаві всерйоз починають говорити про те, що програма Східного партнерства дала єдиний позитивний результат. І цей позитивний результат - як не важко здогадатися - не Україна.
Населення Білорусі - нагадаю - 9,5 мільйонів чоловік.
...Можемо тішитися з того, що ми, українці, спромоглися на спільну Декларацію Сейму і Верховної Ради з засудження пакту Молотова-Ріббентропа, а також тримаємо марку в дискусії стосовно того, називати події 1943 року Волинською різнею чи Волинською трагедією. Виглядає справді круто. Особливо на тлі польсько-білоруського співробітництва.

Подпишитесь на телеграм-канал Политика Страны, чтобы получать ясную, понятную и быструю аналитику по политическим событиям в Украине.