Корупціонери в агонії. Дед-лайн подання е-декларацій невпинно наближається, а заблокувати нову систему все не вдається.
Саша Дрік (Sasha Drik) Дрік нарахувала 9 атак на електронне декларування. Усі вони були відбиті.
Але корупціонери не втрачають надії. «Неочікувано» виникли технічні проблеми. Звідки вони взялися – ніхто не знає. Але точно відомо, що ці проблеми з’явилися після того, як розробник передав програму державним установам. Тепер НАЗК та Держспецзв'язок переводять стрілки один на одного. Корчак Наталія
Тож антикорупційному комітету довелося створювати слідчу групу, щоб знайти крайнього. Єгор Соболєв Віктор Чумак Сергій Лещенко
А в цей час Мінюст Павло Петренко Nataly Sevostianova вигадав нову «фішку». Форма декларації не відповідає законодавству. Тож хочуть затвердження «нової» форми, і як наслідок, чергове відтермінування дед-лайну на 60 днів. А там чергові розумники ще щось нове вигадають.
Усі ці махінації не вводять в оману європейців. Сергій Сидоренко привіз українським високопосадовцям привіт зі Струзбурга: якщо електронне декларування не запрацює – довіру втратить перша особа держави Петро Порошенко. І тут показовою буде кількість заповнених декларацій. Якщо європейці побачать масовий ігнор з боку депутатів, урядовців, соратників Президента – далі спілкування значно ускладниться.
Нині в базі НАЗК лише 11,4 тисячі електронних декларацій. Має буде майже 50 тисяч. Залишилося вже менше 2 тижнів.
Так і живемо…
* * *

Подпишитесь на телеграм-канал Политика Страны, чтобы получать ясную, понятную и быструю аналитику по политическим событиям в Украине.