Як цікаво: колишній співробітник СБУ, який працював під дахом посольства України в США й був викритий внутрішньою безпекою в роботі на американські спецслужби, щойно призначений заступником глави Адміністрації Президента України. При цьому перепоною такому призначення не стало навіть те, що коли він очолював Головне управління розвідки Міністерства оборони України (саме так – встановлений агент іноземної спецслужби після «Революції Гідності» отримав призначення на пост начальник ГУР МО) його підлеглі, що займались спільно з Федеральною службою безпеки Росії обслуговуванням наркотрафіку, який йде через територію України, розстріляли мобільну групу СБУ, а також вбили письменника Бузину. Втім, коли вбивці Бузини зазіхнули на святе – підірвали в Харкові магазин «Рошен», Служба безпеки України без усяких сентиментів ліквідувала їх прямо на конспіративній квартирі ГУР в центрі Києва.

А спорожніле крісло начальника ГУР МО посів інший достойник – який взимку 2013-2014 років, працюючи в Главку «К» СБУ, організовував стеження за активістам «Автомайдану» та підпалення їх автомобілів. Причому, робив він це через свого агента, який у наступному посів крісло міністра молоді та спорту України.

Ось вона яка, виявляється – Гідність з великої літери.

Подпишитесь на телеграм-канал Политика Страны, чтобы получать ясную, понятную и быструю аналитику по политическим событиям в Украине.