Відмінність Порошенка від Януковича полягає лише в одному: Янукович не вважав нас дурними, тому все приховував, а Порошенко вважає себе настільки просунутим, що навіть не вважає за потрібне приховувати свій відвертий саботаж реформ. Зокрема, е-декларування. У першій хвилі декларування мають подати свої декларації близько 50 тисяч посадовців. Період декларування триває 60 днів, до його завершення залишається менше ніж 17 діб, але лише цього тижня у системі з’явилося більше ніж 5000 щорічних декларацій.
Віктор Чумак: «Ви розумієте всю грандіозність системи е-декларування? Ви розумієте весь страх, який відчувають клептократи перед цим?
Уявіть собі банк даних де поруч лежить дані про всі офшори і маєтки, автомобілі та яхти, колекції ікон, картин та дорогоцінної зброї. Сумочок від Луї Вітона та курточок від Брунелі.
Уявіть банк даних про всіх співвласників кампаній та бізнесів, які чудові зв’язки та знайомства нам будуть відкриті:)
Уявіть, що для цього журналістам розслідувачам не потрібно годинами сидіти в реєстрах нерухомості та кадастру та юридичних осіб. Які грандіозні можливості.
Не знаю як для НАБУ, а для ФБР це точно може стати власною "амбарною книгою". Ця система круче навіть ніж нове виборче законодавство та люстраційний закон разом узяті. Бо респектабельних політиків перетворює в банальних крадіїв. Карети в тикви, а коней на пацюків. Для чого я це пишу: я боюсь. Якщо не вдасться змінити її на законодавчому рівні чи "покласти" її технічно, її просто спалять як Соломянський суд, заллють водою серверну чи створять локальний землетрус в окремо взятому приміщенні…»
Чим же в цей займається Сім’я Порошенко? Сім’я Порошенко шукає стрілочника! Стрілочника, якого можно було б не тільки призначити відповідальним за зрив реформ, але продемонструвати успіхи силовиків, призначених і безпосередньо підпорядкованих голові Сім’ї Порошенко

Подпишитесь на телеграм-канал Политика Страны, чтобы получать ясную, понятную и быструю аналитику по политическим событиям в Украине.