Спочатку вибори на Донбасі, а потім контроль кордонів - Олланд

Схоже, що Франсуа Олланд вчергове намагається викрутити руки Україні.

Сьогодні французький президент, виступаючи у Страссбурзі на пленарному засіданні Парламентської асамблеї Ради Європи говорив про конфлікт на Донбасі і шляхи його розв'язання.

Головний шлях - це виконання Мінських домовленостей проросійськими бойовиками і владою України. Тільки ж виконання Мінських домовленостей Франсуа Олланд бачить не так, як раніше його тлумачив офіційний Київ. Олланд бачить ось таку послідовність виконання Мінських домовленостей: припинення вогню, відведення зброї, роззброєння, вибори, а вже після цього контроль держкордонів України її владою.

Ми ж розглядали умови Мінських долмовленостей цілком інакше - спочатку повний контроль українських кордонів нашими силовими структурами, а вже потім вибори. А до цього все перечислене Франсуа Олландом: припинення вогню, відведення зброї, роззброєння...

Далі Франсуа Олланд пристрашив присутніх "замороженим конфліктом" на Донбасі. Мовляв, якщо не буде зроблено так, як він сказав, то на Донбасі кофлікт може стати "замороженим" (гарячим) на роки.

"Треба повністю впровадити Мінськ, інакше ми матимемо ще один "заморожений конфлікт". І це буде не перший "заморожений конфлікт" у світі", - заявив французький президент.

Сприймаю сьогоднішній реверанс Олланнда, як спробу залагодити фрацузько-російські тертя на тлі Сирії ціною національних і державних інтересів України. Не інакше!

Читайте Страну в Google News - нажмите Подписаться