Фейсбук затягує, чимдалі борсаєшся в ньому все довше, і треба з цим щось робити. Хоча, мабуть, журналістам без ФБ зараз ніяк. Журюся. Бо не знаю, як у вас, а в тій стрічці і тих коментах, які бачу я, все більше й більше уже навіть не просто всеохопної "зради" й негації, а ненависті ОДИН ДО ОДНОГО. Не до сепарів, не до Путіна, не до мсклів - з тими давно все ясно, вони "виносяться за дужки". Притомні, патріотичні українці цькують і топлять самі себе. Ну не власне особисто себе, а людей із нашого боку барикад, так би мовити. Оці всі істеричні нападки на Геращенко, на Лещенка, на УП, та навіть на Савченко поступово перетворюються на основний дискурс укр-політ-ФБ. І явно ж це лише початок.

Справжні фронти - східний, корупційний - забуваються, на перший план виходить внутрішній, уявний, насаджений зовні, але вже найзапекліший.

Така собі громадянська війна в Україні: не з сепарами, не з медведчуками і їх мордатими шавками, а з тим, із ким у 2014-му поруч мерз на Майдані і хто сьогодні має на дещицю інше бачення вирішення певного питання, ніж ти. Хай навіть у баченні 95% інших питань все збігається.

Маєш що закинути - ок, критикуй, висловлюй свою позицію, але перед цим усе ж подумай, зваж, профільтруй базар хоча б він мату. Але ні: побігла юрба когось гризти - і я побіг, пошарив фотожаби, новий список зрадників і п'ятої колони.
І пофіг, що ці самі жаби, підсміюючись над "кастрюлеголовими майдаунами", шарять так само монтян чи лукаш.

Цей тиждень, наприклад, у ФБ пройшов під прапором цькування Iryna Gerashchenko, Сергій Лещенко та ін., які виступили проти геніального "закону Княжицького".

А воно все он як просто - закони вже є, бери й виконуй. Їздив у Крим гастролювати - входу в палац "Україна" вже нема. Є видворення, штраф, тюрма в Кропивницькому чи десь іще)
Бери й виконуй.
Іра все чітко й правильно розписала сьогодні, респект.

Якби ж це лише подіяло на натсрої наших бійців внутрішнього фронту...

(А скажуть же - "не витримала тиску громадськості))).

Рекомендація: а давайте-но перед тим, як писати обсценну лексику в коментарях у ФБ, разів десять вдихати-видихати.
Ну й від деяких коментів просто утримуватися. Для початку хоча б через раз.

Подпишитесь на телеграм-канал Политика Страны, чтобы получать ясную, понятную и быструю аналитику по политическим событиям в Украине.