"Досить нас дурити". Західні друзі України вперше з часів Майдану не приховують свого розчарування. Колись, ще в часи Кучми, про це сказав Хав'єр Солана: "Україна грає не за правилами, а грається правилами".

Минули роки, змінилися вже троє президентів, а проблема та сама - ми намагаємося обдурити Захід. Обіцяємо реформи та боротьбу з корупцією, але замість цього боїмося непопулярних рішень та прагнемо зберегти друзів на потоках. І результат: Євросоюз від'єднав Україну від Грузії в безвізовому режимі - це перший серйозний негативний сигнал.

А мій заклик до європейців такий - захищайте принципи, а не прізвища. Треба не Яценюка захищати, а Национальне антикорупційне бюро. Не Пивоварського, а ликвидацію інституту “смотрящих”. Не Тимошенко, а незалежність генпрокурора.

 

"Досить нас дурити". Західні друзі України вперше з часів Майдану не приховують свого розчарування. Колись, ще в часи Ку...

Опубликовано Сергій Лещенко 7 марта 2016 г.
Подпишитесь на телеграм-канал Политика Страны, чтобы получать ясную, понятную и быструю аналитику по политическим событиям в Украине.