Президент України Володимир Зеленський на своїй прес-конференції так прокоментував результати довиборів на Прикарпатті: "Упевнений, що ЦВК діяла законно. Упевнений, що Вірастюк переміг у цьому регіоні".

На його думку, Вірастюк переміг на виборах відповідно до закону.

У день тиші, під час самого голосування та під час підрахунку голосів виборців на довиборах в окрузі № 87 спостерігачі та кандидати фіксували безліч порушень виборчого процесу. Через це ряд кандидатів виступив з вимогою провести повторне голосування.

1 травня Велика палата Верховного суду прийняла рішення про анулювання першого протоколу з результатами виборів по цьому округу.

Підконтрольна Банковій ЦВК склала новий протокол за результатами виборів, які відбулися 28 березня 2021 року. Їх переможцем залишився кандидат від "Слуги народу" Василь Вірастюк.

23 травня Верховний Суд за позовом кандидата Шевченка до ЦВК скасував протокол Центральної виборчої комісії від 19 травня про визнання Вірастюка обраним депутатом.

Тобто, юридично визнати волевиявлення громадян на цьому окрузі неможливо. І до того ж суспільної довіри до результатів голосування немає.

Було б логічно Зеленському проявити правовий послух, не тиснути на суд і не ґвалтувати свою слухняну ЦВК.
ВІРАСТЮК НЕ ДЕПУТАТ.

Верховна Рада повинна проявити принциповість і в терміновому порядку оголосити там довибори. Нехай прикарпатці визначать, кому представляти їх інтереси в парламенті від виборчого округу №87.

Читайте Страну в Google News - нажмите Подписаться