Влада Зеленського хоче подати Медведчука як “інструмент російського впливу”. Але усі його особисті зв’язки з Путіним не грають жодного реального значення, бо наше “громадянське суспільство” готове розіп’яти кожну публічну персону, яка висловлюється проти зовнішньої залежності України, за мир на Донбасі, за нормалізацію стосунків з Росією, за нейтралітет нашої країни, за відновлення громадянських прав і політичних свобод, які порушені «декомунізаційним» та націоналістичним законодавством.

Саме тому, чудово усвідомлюючи, ким є Віктор Медведчук, ми не збираємося займати страусину конформістську позицію і робити вигляд, що це “розбірки олігархічних кланів”, які для лівих не мають жодного значення.

Переслідування Медведчука - це ще один крок у обмеженні політичного плюралізму у нашій країні.
Воно створює загрозу для всіх опозиційних політичних партій, громадських організацій, журналістів, які критикують політику Зеленського, зовнішню залежність України та націоналістичне “громадянське суспільство”.

Переслідування парламентської опозиції - загроза для всіх тих, хто виступає за мир, за відновлення громадянських прав українців та за незалежну соціальну Україну.

Подпишитесь на телеграм-канал Политика Страны, чтобы получать ясную, понятную и быструю аналитику по политическим событиям в Украине.