«Не сприймайте на віру жодних цифр, поки не зрозумієте звідки вони взялися!» - на жаль цітата не моя, але вона геніальна!

Зараз владою розганяється «оптимістична» хвиля про те, що населення скоротило на 2.5 млрд грн борги за ЖКП за березень і тепер сума боргу зменшилася до 79.3 млрд грн.

По-перше, літнє скорочення відбувається щорічно і це абсолютно зрозуміло - платіжки стають меншими і є можливість гасити борги.

По-друге, в опалювальному сезоні 2020-2021 встановлено антирекорд приросту боргу - біля 30 млрд грн. Тому загальна сума буде рекордною і астрономічною. Що з нею робити - влада відповіді не дає.

По-третє: (!!!!!!!)
Нам з вами забувають сказати, що одночасно підприємства ТКЕ заборгували на сьогодні Нафтогазу суму біля 28 млрд грн за виставлені рахунки.

Пояснюю: в тарифах на тепло у підприємств ТКЕ, які нам з вами виставляють, закладена ціна на газ біля 6.3 грн за куб з пдв.
А виставляв підприємствам Нафтогаз ціну від 8.5 і до 10.0 грн за куб.

Пробачати ці борги Нафтогаз разом із своєю «наглядовою радою» не збирається. Отже буде разом з МВФ, Мінфіном та Урядом вибивати цю величезну суму з наших місцевих бюджетів, отже з наших з вами податків.

Запам’ятайте - за всі ці «експерименти» так чи інакше заплатить все-рівно споживач! Такий «закон» так званих реформ.(

Подпишитесь на телеграм-канал Политика Страны, чтобы получать ясную, понятную и быструю аналитику по политическим событиям в Украине.