Якщо Україна там зараз чепчики в повітря кидає, що нарешті збільшили нам допомогу по лінії міністерства оборони США до 300 мільйонів, так от Єгипет, який ні з ким наразі не воює, має більше мільярда. Ізраїль має 3 млрд, в 10 разів, і Афганістан має 4 млрд. І всі вони, до речі, Афганістан і Пакістан, головні партнери поза НАТО.
Тобто, видно, що тут не потрібні якісь високі демократичні стандарти, очевидно, не потрібне тотальне переозброєння. Тобто, ти отримуєш від найсильнішої в світі мілітарної країни пряму допомогу. Ба більше, закон лежить в Конгресі про надання цього статусу. Просто це повноваження президента. І набагато легше, ніж розтікатися мислею по древу і мріяти про щось малореальне, лобіювати, знаєш, як дятел, в одну точку. І шукати те, що дасть нам можливість змінити свій статус, тобто, отримати таку підтримку як ті, хто їх реально отримує від Сполучених Штатів.
Ну, очевидно, про таку річ наш Президент не чув, просто підхопив від попередника цю мантру, що якщо довго стукатися головою об стіну, то там з'являться двері. Просто може розвалитись голова.

Читайте Страну в Google News - нажмите Подписаться