А зараз трохи емоцій. Що мене сьогодні вразило, хоча і неоднозначно. Дивлюсь стрічку в Фейсбуці, деякі телеграм-канали, повідомлення ЗМІ. Якійсь сюр. Фото Петра Олексійовича разом з Блінкеном. Нібито з сьогоднішньої зустрічі з держсекретарем. Але зустріч буда колективною, з лідерами різних парламентських фракцій, а не тільки з Порошенком.
І щось не те на цьому фото: чи то Петро Олексійович набрав ваги, чи Блінкен різко помолодів. Потім виявляється, що це фото чотирьохрічної давнини. І навіщо такі примітивні маніпуляції? Читаю у деяких колег на ФБ, що саме заради Порошенка була проведена зустріч з лідерами парламентських фракцій. Але такі зустрічі відбувалися регулярно, при всіх великих візитах держсекретарів США, або віце-президента Байдена. І причому тут Порошенко?
Чесно кажучи, і смішно, і сумно одночасно. Або це демонстрація людьми Порошенка комплексу неповноцінності свого лідера, який так і не звикне, що він вже не перша особа в державі, або погана робота піарників Порошенка, які таким чином підставляють свого лідера.

Подпишитесь на телеграм-канал Политика Страны, чтобы получать ясную, понятную и быструю аналитику по политическим событиям в Украине.