Хто відповість за "цукрову" безвідповідальність??

На сьогодні в Аграрному фонді України зберігається 76,7 тисяч тонн нереалізованого цукру, з яких - 67,4 - сирцю білого та 9,3 - цукру тростинного (1278 вагонів ). Його термін придатності закінчується 1 жовтня 2016 року. Після цього часу цукор уже заборонено продавати та виходити на внутрішній ринок з інтервенцією ( це уже буде не продукт харчування,а сирець ) . Водночас 7 липня 2016 року до Мін АПК було подано проект Постанови, адже для реалізації цукру необхідно прийняти Постанову КМУ "Про реалізацію цукру-піску, не пов'язаного з державним ціновим регулюванням", який так і не був розглянутим за засіданні Уряду.
Що це таке : непрофесійна і службова недбалість, безвідповідальність , відчуття безнаказанності ,халатність чи корупційна складова посадових осіб, які так і не вжили жодних заходів для реалізації цукру, а це - більше 700 млн. грн. очевидних збитків, які можуть завдати удару як іміджу держави, так і внутрішньому харчовому ринку.
Разом із тим суспільство має знати, хто має пряме відношення до "цукрових" схем у країні та кому вигідно зруйнувати продовольчі програми України ?Сьогодні злочину ще немає ,він може статися після 1 жовтня цього року .Надіюся,що Міністр АПК розуміє наслідки та відповідальність ...

Подпишитесь на телеграм-канал Политика Страны, чтобы получать ясную, понятную и быструю аналитику по политическим событиям в Украине.