Голобородько назавжди!

Хто б і що б не казав після виборів, Володимир Зеленський став президентом лише завдяки сценарію серіалу «Слуга народа», де образ головного героя за своїми якостями максимально відрізнявся від того образа президентів який так втомив виборця.

Жодної політичної програми, стратегії абощо не було продемонстровано під час тих теплих і поодиноких ефірів напередодні виборів. Лише сценарій! І протиставлення своєї особи існуючому політичному класу.

І саме тому Зеленський може стати успішним президентом лише тоді коли буде президентом за сценарієм цього серіалу.

І саме тому правління в перші два роки не за сценарієм призвело до падіння рейтингів влади.

Після інавгурації від представників президента на закиди про невідповідність сценарію часто можна було чути що «Слуга народу» лише художній фільм.

В такому разі давайте спитаємо чи цей серіал мав би такі захмарні рейтинги якби його сценарій базувався на тій діяльності яку після обрання демонструє президент Зеленський?

І саме тому реальному президенту вже нікуди не дітися від того вигаданого образа за який голосували люди.
І ніякимм колонками і твітами Юлії Мендель сценарій не перепишеш. Бо пані Юлія не брала участі у підписанні суспільного договору віж Зеленським і виборцем.

Не можна не пригадати відеоролик кандидата в президенти Зеленського у якому він рішуче звертається до Святослава Вакарчука з проханням визначитись. Так само важко не помітити що зараз президент часто схожий на того Вакарчука до якого тоді звертався, а виборець президента все більше схожий на того Зеленського який чекав на відповідь. Подивіться:

«В этот день у меня только один вопрос. Слава, ну что. Ты “да” или “нет”? Потому что, если ты железно “да” или точно “нет” – ну тогда и я. А то все снова спрашивают: “Ну шо я, шо я”. А шо я? Я-то понятно. Шо ты? Просто если ты и я – то это мы, понимаешь? А если мы – то это всех”

Гарного і продуктивного тижня!

Читайте Страну в Google News - нажмите Подписаться