От мені цікаво: а як так сталося, що у України на початку пандемії не було хоча б 10 тисяч ліжок з киснем у лікарнях? Мене тут читають різні діячі з богом даної попередньої влади та співчуваючі, тому є кому відповісти.

У нас тут у фейсбуці поширена думка, що Україною керували атланти у період 2014-2019 років, а потім атлантів скинули Коломойський та "мудрий нарід", який любить популістів замість атлантів. Атланти ніби робили реформи, просували Україну до Євросоюзу і так далі. Хороші були дуже, піклувались про усе. Серед атлантів була навіть суперматір всіх реформаторів пані Супрун. Я не питаю, чому атланти не зробили земельну реформу та не прийняли закон про спліт, тому що все одно ніхто не знає, що таке той спліт, а земельна реформа багатьох дратує.
Але мені дійсно цікаво, як так сталося, що після атлантів українцям не залишилось навіть 10 тисяч ліжок з підведеним киснем у лікарнях, а от на сьогодні вже є 59 тисяч ліжок з киснем і якось без атлантів?

Подпишитесь на телеграм-канал Политика Страны, чтобы получать ясную, понятную и быструю аналитику по политическим событиям в Украине.