Як зробити народ , цілу націю рабами? Звільнити землю і засоби виробництва для інших під виглядом продажу , приватизації тощо!

Відповідь проста. Здорожчити до неймовірності життєві ресурси кожної людини у цій країні ! Так , щоб вижити не можна було! Спочатку тарифи захмарні! Далі під маркою добровільного декларування всіх громадян, не тільки можновладців, обкладати непідйомними податками власність- квартири, майно - п‘ять відсотків від власності щорічно! Всі гроші в банк! Не довіряєте? То ваші питання . За все штрафи, штрафи, штрафи! Не помірні і не пропорційні, не підйомні ! Не можеш - у них відповідь готова- конфіскація! Тарифи Зе будуть тільки квіточками на фоні цих Зе- ягідок .

Знищення середнього класу , саме тих, хто ще в цій державі давав роботу найманим працівникам, вщент!
Бідні і ще бідніші, лише такі мають бути в цій державі! Середній клас, як основа демократії , свободи слова і розвитку вільної економіки не має існувати тут!

Натомість величезне зменшення податків для грального!!! бізнесу, продаж зброї і легалізація легких наркотиків та проституції! Це все не мої видумки, а законодавчі пропозиції Слуг на сьогодні.

Допомогти бізнесу не хочете, аби вижили самі і дали можливість заробляти іншим! Ви ж не розвиваєте нічого! Лише доїте готове, розбудоване, створене до вас!

На «велике крадівництво» не вистачає, можновладці?

Украінці ! Ви за це все виходили на Революцію Гідності?! Середній клас, Ви для цього стояли на Майдані?! Це цього Ви добивалися! Щоб з Вас здирала цинічна влада наживо останню шкуру!

Чи за це Ви такою голосували на останніх виборах президента і парламента? 73 відсотки, я Вас питаю!
Таку владу геть! Геть з України! Інакше будемо рабами на своїй споконвічній землі!

Подпишитесь на телеграм-канал Политика Страны, чтобы получать ясную, понятную и быструю аналитику по политическим событиям в Украине.