Не замовкає телефон з проханнями прокоментувати для ЗМІ ініціативи президента щодо судовоі реформи
Так от що хочу сказати.

Я небилиці, навіть від президента, не коментую. Який «суд в смартфоні»?! Про що він молов на тому поспіхом організованому шоу, що пафосно назвали про людське око -форум?!

Ті, хто готував йому цю нову локшину на вуха громадян України , які вже роками позбавлені права на ефективний доступ до правосуддя, хоча б проаналізували реальний стан судовоі системи, стан її фінансування, кадрове наповнення тощо.

Два роки немає ВККС України , беруться за знищення нещодавно від реформованої Порошенком під «європейське ура» Вищої Ради Правосуддя., яка теж не працювала майже два роки... У тих судах, які ще залишилися , ні матеріально - технічного забезпечення , ні фінансування... як людям добитися до тих судів... Про суд присяжних заговорив, як турбо реакцію -2 на суботні виступи по Стерненку...

Кому він вішає ту локшину? Де системність, де глибина аналізу питання? Єдине , що проштовхує - повний іноземний та свій вплив на кадрову політику в судовій владі... Керують країною вже два роки. Сіють тільки хаос, за що не візьмуться.

Гидко це все слухати , тим більше, - коментувати .

Читайте Страну в Google News - нажмите Подписаться