Дмитро Разумков продовжує посилати сигнали: я не з ними, я сам по собі. Після того, як він відмовився підписуватися під закриттям каналів Медведчука, вчора (в день, коли засідала РНБО) він поїхав у Вінницю. І можна довго пояснювати, що від Разумкова прийняття рішень мало залежить (бо спікер парламенту в РНБО має за законом лише дорадчий голос), і що візити такого рівня готуються не день і не два - сигнал послано. Разумков дистанціюється від Зеленського і «Слуг».
Інша річ, наскільки це сприятиме його подальшому усамостійненню як політичної фігури. Бо у кулуарах говорять, що Разумкову хочуть запропонувати створення проекту «на трьох» Кличко і Гройсман. Такий симбіоз може зіграти злий жарт зі спікером: проект може вмерти, так і не злетівши. Яскравий приклад «від‘ємної синергії» або «синергії навпаки», коли троє самодостатніх політиків не посилюватимуть, а послаблюватимуть один одного.

Подпишитесь на телеграм-канал Политика Страны, чтобы получать ясную, понятную и быструю аналитику по политическим событиям в Украине.