Щодо подій, які зараз відбуваються на Банковій. Давайте зараз згадаємо події, які відбувалися трохи більше місяця тому біля Капітолію. Як ми всі дружно засуджували людей, які вчинили погром в Капітолії, як ми закликали поважати демократичні цінності і правопорядок. Подивився зараз відео того, що відбувається на Банковій. Дії так званих «активістів» є неприпустимими, це провокування бійок, зіткнень, спроби здійснити насильницькі дії.
Хлопці з Нацгвардії виконують свою роботу. У них є легітимне право на застосування сили, яке належить державі. Але вони цим правом не зловживають. Силою зловживає інша сторона. І це демонстрація агресії, яка, якщо не чинити їй опір, руйнуватиме і нашу демократію, і нашу державу.

Протестуючим не подобається вирок Стерненку. Розумію. Але протестуйте цивілізованим чином. А такі «протести», як зараз на Банковій, дискредитують самих протестуючих, демонструючи їх схильність до авторитарної агресії. Я дуже критично ставлюся до нашої судової системи. І неодноразово висловлював критичні зауваження щодо їх роботи. Але влада бунтівної вулиці і фанів-беспредельщиків, схильних до агресії і насильства, є ще гіршою, ніж сумнівні вироки поганих судів.

Так давайте закликати поважати правопорядок не тільки трампістів в США, а й деяких наших «активістів».

Подпишитесь на телеграм-канал Политика Страны, чтобы получать ясную, понятную и быструю аналитику по политическим событиям в Украине.