Депутат правой партии "Голос" Инна Совсун, которая внесла свою лепту в развал украинского образования на посту замминистра - https://liva.com.ua/ukraine-schools.html - помогает решить судьбу неблагонадежной преподавательницы Евгении Бильченко.

"Я відправила звернення до Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова з вимогою пояснити, які механізми забезпечення якості освіти існують в університеті. Ці механізми мали б унеможливлювали очевидну проросійську пропаганду, зважаючи на , але при цьому зберігати простір для інтелектуальної дискусії та висловлення різних позицій. Звісно, якщо ця дискусія не порушує конституційні засади України.

У ситуації, що склалася, немає простих рішень. Повторюсь: кадрова політика має залишатися в повноваженнях університетів. Це захищає університети, як вільні простори для висловлення різних думок. Однак це накладає на керівництво університетів відповідальність. Ключове питання до ректора Віктора Андрущенка, яким чином організовані процеси в університеті? Чи свідомі ваші працівники місії, цінностей, які несе педагогічний університет Драгоманова? Адже ваші викладачі навчають майбутніх вчителів.

Якщо для вишу це порожні слова, можливо, саме час розпочати дискусію щодо того, чого ви навчаєте студентів? Жодна формальна звітність, стоси паперів та бюрократія цього не замінять. Університетам, які не здатні це зробити, доведеться пройти через радикальну зміну керівництва на більш спроможне".

Читайте Страну в Google News - нажмите Подписаться