Засади української конспіролоії.
1. Якщо тобі цікаво - тебе цим відволікають увагу від того, що тобі не цікаво.
2. Твою увагу постіно чимось відволікають... Навіть якщо тебе нічого окрім футболу та "Гри престолів" взагалі не цікавить...
3. Все - від розбавленого пива і до чевоного сигналу світлофора - це змова конкретно проти тебе.
4. Інтером відволікають від Савченко, Лещенком - від Інтера, Зеленським від Лещенка... І десь за всім цим стоїть Вакарчук.
5. Коли в тебе виникає бажання щось вкрасти - це на тебе щось випромінюють рептілоїди. Інших причин красти в тебе немає. Так сміливо і кажи завжди. Рептілоїди і так багато накрали - їм нічого від твоїх слів не буде.
6. Вороги України обрали Кравчука. Потім на його місце обрали Кучму. Потім примусили нас обрати Ющенка, переконавши, що він начаклує нам щастя за рік, а потім вони обрали нам Януковича... Ну і, звісно, Порошенка теж обрали нам вони, а ми весь цей час мовчки тужили за славними козацькими часами...
7. Вони примусили нас обрати Януковича, підступно висунувши Тимошенко. А потім нас примусили голосувати або за Януковича, або за Тимошенко. І ми обрали Януковича, бо нас примусили... А потім вони знову виунули Тимошенко, і примусили нас обрати Порошенка... І ще вони нас опромінювали з телевишок, і тому ми вирішили, що мільйонер при владі захоче ці мільйони роздати, а не стати мільярдером.
8. Кругом тебе - руїни, бо 20 років масони все скрізь різали на брухт, тягали цеглу та мили бурштин. Взагалі, висока ціна на бурштин - це найпідступніша змова ворогів України.
9. За всім стоїть Держдеп або ФСБ. Або СБУ на службі Держдепу або ФСБ. Або СБУ на службі Держдепу та рептілоїдів. Або СБУ на службі ФСБ на службі КДБ, на службі Люцифера.
10. Тебе слухають, записують та фіксують усе в твоєму навіть тобі не цікавому житті....
11. Усі депутати крадуть. Навіть якщо ти знаєш конкретно нічого про депутата - він все одно краде. Бо навіщо йти у депутати, якщо не красти? Тому голосувати треба за гречку, бо за тебе і так все вирішили.
12. Всі наші біди мають конкретну дату початку. День Хрещення. День Переяславської Ради. День, коли перевернули прапор. День, коли народився Путін... Якби не цей день - ми би вже жили у раю.

Читайте Страну в Google News - нажмите Подписаться