На одному із каналів мене запитали , коли буде мир у державі!

Скільки ще треба Мінських домовленностей, Норманді чи законів, щоб зрештою вирішити це питання?!

Глибоке і складне питання.
Але відповідь проста .

Якщо подібні провокації такі , як проект Закону України « Про державну політику перехідного періоду» буде продукувати влада, то ніколи!!!

У своїх владних «перебреднях» апологети теперішнього мирного переговорного процесу розповідають, що можна повернутися до реінтеграції Донбасу через ( увага) чверть століття!!!! Ви чули! Арестович вважає, що Донбас має повернутися через 25 років!

Вимагаю від Президента Зеленського пояснити народу цю позицію щодо «оптимального періоду!»

У своїй піарній статті «Дім об’єднаний» , як і належить дуже шануючому себе високопосадовцю , присвяченій до Дня Соборності України, що входить ймовірно, в піар - план по просуванню провокаційного законопроекту, підготовлений під керівництвом Віце - прем’єра- міністра з питань тимчаво окупованих територій сам Олексій Резніков пише про столітні історичні паралелі з 22 січням 1919 року , про утопії майбутнього розвитку людства в особі ЄС, США, цитує Лінкольна та пишається ринком електромобілів у провідних країнах світу! Не згадав хіба Ілона Маска з його приватним космосом!!!

І на цьому фоні ... про треки , які пропонуються в Україні його «послідовною» командою, що мають «призвести до повноцінної реінтеграції тимчасово окупованих територій», які «мають бути уточнені і модернізовані на холодну голову». Це ж треба , який білий і пухнастий інформаційний шум!!!

Знаю, що на пропозиції для владних структур до абсолютного сирого, зліпленого яби як проекту закону владним структурам під час карантину і свят дали - менше місяця- 28 грудня минулого року надіслали до 22 січня цього року- внести пропозиції! Широкому загалу і того менше! Щойно оприлюднили і до 29 січня - пишіть на «деревню дедушки», тобто на електронну адресу.
Я ознайомилась зі змістом провладного законопроекту « Про державну політику перехідного періоду» !

Вважаю, по- перше, це провокація, яка ставить хрест на переговорних позиціях України в Мінському , Нормандському форматах! Це фактичне припинення переговорів і вихід з них у відверто нахабний спосіб! Вже зараз, у разі ухвалення, а у разі оприлюднення і просто існування у інформ-, політпросторі послаблює позиції України і зводить їх нанівець у прихований спосіб!
По- друге, це проект який знову розділить політикум і людей всередині України !

По- третє, юридична складова, це не професійний документ з точки зору законодавчої техніки і культури, з точки зору розуміння предмету , меж і інструментів правового регулювання в Україні ;
За усім цим стоіть бажання сподобатися новій адміністрації в США, яка визначає Україну , як першу лінію боротьби з Росією! Якщо треба, то “вирізати пухлину” безжалісно.

Забігти так би мовити наперед на найближчі п‘ять років...

А може б спробували сподобатися власному народові, тому , який дав владний мандат з огляду на обіцянки швидкого миру?!!!

Ні? Немає потреби. Вже вважаєте , що взяли Бога за бороду!!!

Вимагаю позиції і реакції від Володимира Зеленського!!!

Читайте Страну в Google News - нажмите Подписаться