Одразу видно, що Вітренко геть загубив патріотичний дух. Досить було втратити контакт із владою справжніх патріотів.

Якби він його (патріотичний дух) зберіг, він би не пропонував от так просто взяти і купити російський газ у "незалежних російських постачальників".

Він би запропонував, аби ці незалежні постачальники би "типу" продавали газ у Словаччину, а ми би потім "типу" купляли у Словаччини. Звичайно, дорожче. Але що робити? Ніхто не казав, що "геть від Москви" буде швидко і легко. Он, Мойсей 40 років водив...

Патріотичний підхід - це коли ти купуєш ту саму російську хрінь, але не у Росії, а у когось іншого, і робиш вигляд, що ти її у Росії не купуєш. Ну а Росія робить вигляд, що тобі нічого не продає.
І ще робиш вигляд, що Росії ти грошей більше не платиш, хоча більша частина грошей, які ти платиш, все одно опиняються у Росії. Це єдиний шлях перемоги над Путєним та кремлівськими упирями. Адже вони не можуть не померти зі сміху від думки, що ми їх хочемо перемогти, купуючи у них щось дорожче, ніж вони самі продають.

Сподіваюсь, патріотичний дух, закладений Гетьманом, все ж переможе, і святі схеми, що дозволяють відмивати брудний і гидкий російський газ, наповнюючи його світлим духом українства, нікуди не подінуться.

Читайте Страну в Google News - нажмите Подписаться