Особливо шапочка вразила, з вуаллю.

ОСЬ БІОГРАФІЯ НАШОЇ ПОСЛІЦИ:

===Галібаренко Наталія Миколаївна

Наталія Галібаренко, 1978 року народження, закінчила Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

На дипломатичній службі з 2000 року.

Працювала на посадах аташе та третього секретаря Кабінету Міністра закордонних справ України, третього та другого секретаря Представництва України при ЄС.

У 2006-2007 роках – головний консультант Департаменту європейської та євроатлантичної інтеграції Головної служби зовнішньої політики Адміністрації Президента України.

У 2007-2009 роках – завідуюча Сектором із забезпечення роботи заступника Міністра закордонних справ України.

У 2009-2012 роках – начальник відділу, заступник директора департаменту – начальник відділу з питань співробітництва в політичній, безпековій і оборонній галузях Департаменту Європейського Союзу МЗС України.

З жовтня 2012 року по березень 2014 року – заступник Постійного представника України при міжнародних організаціях у Відні (Австрія).

З березня 2014 року - грудень 2015 року – Перший Заступник Міністра закордонних справ України.

Указом Президента України призначена Надзвичайним та Повноважним Послом України у Великій Британії, Постійним представником України при Міжнародній морській організації (ІМО).

Брала участь у численних двосторонніх і багатосторонніх переговорах України, зокрема у рамках ЄС, Ради Європи, ОБСЄ та інших міжнародних організацій.

Володіє англійською та іспанською мовами.

Заміжня, виховує 9-річного сина.===

 

А ОСЬ І ЛІДЕР В НОМІНАЦІЇ "БЕЗДОГАННИЙ СМАК" :)Особливо шапочка вразила, з вуаллю.ОСЬ БІОГРАФІЯ НАШОЇ ПОСЛІЦИ:===Г...

Опубликовано Тетяной Монтян 2 марта 2016 г.
Подпишитесь на телеграм-канал Политика Страны, чтобы получать ясную, понятную и быструю аналитику по политическим событиям в Украине.