До речі, ця пандемія - це колосальна можливість.

Приміром, це можливість для "альтернативної медицини" нарешті показати світові свій потенціал. Ми знаємо, що десятиліттями стара, ортодоксальна та криміналізована медична наука пригнічувала паростки альтернативних знань.

Але зараз людство у паніці. Вакцина буде не скоро. Традиційна медицина не може запропонувати ліків. Ось вона - можливість!

Альтернативна медицина може нарешті показати, як содою, розведеними хімічними речовинами та травами вилікувати коронавірус - гарантовано, дешево та "раз і назвжди".

Зараз прекрасна можливість продемонструвати ефективність альтернативних методів. За умов пандемії одразу стане зрозуміло, діють вони чи ні. Ніщо не буде впливати на чистоту експерименту - жодні кляті вакцини та інша "хімія".

Таким чином, можна миттєво завдати нищівного удару по усім застраліим та неефективним традиційним методам.

До речі, не менші можливості відкриваються для людей, наділених "паранормальними здібностями". Уявіть собі. Хтось з них зупиняє пандемію. Або хоча б прогнозує термін її завершення. Які ще підтвердження їхньої ефективності будуть потрібні людству.

Щоправда, чомусь усі ці люди не поспішають рятувати людство. Що це? Вроджена скромність? Відсутність гонитви за славою? Тоді це можна зрозуміти. Але ж мова не про славу.Мова про життя та здоров'я людей. Переконаний, наші рятівники не забаряться і скоро прийдуть на допомогу.

Подпишитесь на телеграм-канал Политика Страны, чтобы получать ясную, понятную и быструю аналитику по политическим событиям в Украине.