Соціологічна група рейтинг оприлюднила результати опитування щодо ставлення громадян до коронавірусу та протидії цій загрозі з боку держави.

Ну і в опитування було включено питання про довіру/недовіру до політиків. Неочікувано для багатьох рейтинг довіри до політиків очолює Володимир Зеленський, якому довіряють (або скоріше довіряють) 46% опитаних, 51% не довіряють (або скоріше не довіряють). Це, звісно, уже дуже далеко не ті показники, що були раніше, але і ситуація в країні та в політиці інша. Хоча насправді дивуватися немає чому. Досить подивитися на основних опонентів Зеленського на даний момент. Там - повна стабільність.

Юрію Бойку довіряють 24%, 52% не довіряють. Петру Порошенку довіряють 23%, 74% не довіряють. Ага. Ті ж самі відсотки недовіри до екс-президента. Стабільіність - ознака класу? Чи ознака того, що продовження президентської кампанії уже протягом 1,5 рока - це якась програшна стратегія? І треба не постійно "мобілізовувати" власних виборців, а думати над можливістю електорального зростання?
На ні, це, звісно, повна маячня. Треба продовжувати все, як було. Це ж так прекрасно працює.

Тобто, якби вибори президента відбувалися зараз, то глобально б ситуація у порівнянні з минули б не змінилася. Цифри могли б змінитися, але не сама сутність процесів.

Звісно, усі прекрасно розуміють проблеми у суспільстві які є і які ще будуть. Загалом, навряд чи зараз хтось із людей, що має стосунок до влади у "кризово-коронавірусну добу" буде заробляти на цьому "бали". Не заробиш на цьому ні політичного капіталу, ні підтримки.

Але й тупе "мочилово" тут теж не сильно допоможе. Реальність така, що суспільство демонструє неготовність зараз міняти наявне на "вчора" або "позавчора". І самі уособлення цього "вчора" та "позавчора" мали б уже це зрозуміти.

Подпишитесь на телеграм-канал Политика Страны, чтобы получать ясную, понятную и быструю аналитику по политическим событиям в Украине.