Зрадники вигадали нову версію, аби відмитися від звинувачень. Вони кажуть, що ЄС введе безвізовий режим тільки за умови скасування європейський санкцій проти Росії.

Насправді, запровадження безвізового режиму - це не просто самодурство одного, двох чи трьох єврочиновників. Скасування віз - це багатоскладова дорожня карта, пункти якої виконати Україна могла вже давно. І колись Україна була в пакеті не з Грузією, а з Молдовою. Але, на відміну від нас, Молдова вчасно виконала всі критерії та отримала безвізовий режим. Навіть попри наявність окупованих територій. Перші молдовани поїхали в Європу без віз у квітні 2014 року, а рішення було ухвалено ще раніше, коли не було ні війни на Донбасі, ні навали біженців, ні санкцій проти Росії.

Україна також могла отримати безвіз разом з Молдовою, якби виконала вимоги до членства в безвізовому клубі. Але, коли Україна не впоралася, її відчипили від Молдови та причепили до Грузії. Тепер грузини позбулися тягаря у вигляді українців, які нездатні чесно проводити реформи, та отримають безвіз. А Україну поставили на запасну колію.

Я раджу почитати цей матеріал Радіо Франс Інтернасьонал. В день отримання безвізового режиму Молдовою в 2014 році вони наводять слова місцевих комуністів, які казали, що не варто чекати на безвіз до 2020 року. Те саме, що зараз кажуть українські зрадники.

І ще. Я досі не почув реакції президента Порошенка на події, що сталися. Я не такий наївний, щоб вірити, що депутат Денисенко кастрував закон про декларації зі своєї доброї волі, Гройсман поставив його на голосування, а фракція підтримала переважною більшістю голосів. Такий закон не міг бути ухвалений без президента. Тому я дуже хочу почути його пояснення суспільству.

 

Зрадники вигадали нову версію, аби відмитися від звинувачень. Вони кажуть, що ЄС введе безвізовий режим тільки за умови ...

Опубликовано Сергій Лещенко 2 марта 2016 г.
Читайте Страну в Google News - нажмите Подписаться