Пам’ятаєте, не так давно міністр юстиції Денис Малюська пропонував працевлаштовувати засуджених до пожиттєвого ув’язнення? «Не обов’язково на держслужбу, але як техперсонал – так, ми можемо їх працевлаштувати. У мене навіть була ідея влаштувати пожиттєвиків у call-center. А чому ні? У нас часто лінія зависає, бо нема кому відповідати. А зарплата маленька, за ці гроші у мене чотири пожиттєвика будуть працювати 24 години на добу…. Насправді у пожиттєвиків хороша психологічна витримка. Вони набагато більш стресостійкі, ніж деякі хлопці – це якщо говорити про роботу у call-centеr. Плюс, у них є велетенський стимул: їм потрібно показати, що вони не звірі і з ними можна нормально спілкуватися».
У світлі цих слів міністра пропоную Президенту змінити формулювання першого пункту у бюлетені для опитування 25 жовтня: «Чи вважаєте ви, що за корупційні дії у особливо великих розмірах громадян потрібно працевлаштовувати у Міністерство юстиції?»

Подпишитесь на телеграм-канал Политика Страны, чтобы получать ясную, понятную и быструю аналитику по политическим событиям в Украине.