Добрий вечір, малятка. Любі хлопчики та дівчатка.
З вами в етері радіо «Калинова калина».
В Україні новий рекорд із захворюванності коронавірусом – 5 992 хворих за добу. І порівняно із прогнозами це, ще нічого. Очікують 7 тис. на добу найближчим часом, а на піку епідемії - 9-10 тис. хворих за добу. У зв’язку із цим, в Україні визначили обмеження для регіонів «червоної зони» карантину. Їх немає. І, в принципі, кожен регіон може їх собі придумати сам. На хіба треба було цю кольорову мапу робити? Але це ще не все. Згідно з прогнозами Міністерства охорони здоров'я, в цьому році очікуються чотири штами грипу (прямо як вершників апокаліпсісу), на який за прогнозами міністерства захворіють близько 300 тис. громадян. Це трохи більше, ніж хворих на коронавірус за весь час пандемії.
Президент Володимир Зеленський розійшовся із опитуваннями. За один раз оприлюднив три питання, що залишилися. Все одно підлеглі із ОПи їх «злили» у ЗМІ. Цього йому здалося замало і він запропонував небайдужим громадянам задавати свої питання у коментарях: легалізація зброї, подвійне громадянство, тривалість навчання в школі, євробляхи, парламентська республіка. Крім цього, Зеленський хоче проводити такі опитування щомісяця чи, навіть, щотижня. Якщо електорату зайде.
А йому, схоже, заходить. Згідно даних опитування Рейтинга, більшість українців (60%) знають, що Зеленський оголосив проведення всенародного опитування в день виборів 25 жовтня (25% заявили, що добре знають про це, 35% - щось чули). Нічого про це не знають 40% респондентів. При цьому 42% опитаних позитивно ставляться до рішення президента провести всенародне опитування в день виборів, 33% - нейтрально і лишень 22% - негативно. Так що готуємося до регулярних опитувань. Я б на сайті президента «голосовалку» прикрутив би.
У Львові заснували нову компанію «ФК «Карпати». Генеральним директором організації призначено Степана Юрчишина, а спортивним директором/головним тренером - Андрія Тлумака. Засновником «нового старого» клубу виступило підприємство «Західний Буг» із внеском у статутний капітал у розмірі 1 000 000 гривень. Старі «Карпати» зараз знаходяться у кінці списку другої ліги, програв 4 з 5 стартових матчів. До того ж команду сильно підкосив коронавірус. Традиційний логотип з золотим левом на зеленому фоні нова команда забрала собі.
Метеорологічна осінь в Києві в 2020 стала самою пізньою за всю історію спостережень. Вона почалася вчора, 15 жовтня, коли середньодобова температура повітря опустилася нижче 15 градусів - до +12,3. В цьому році метеорологічне літо, яке почалося 5 червня, закінчилося 14 жовтня і в цілому тривало 132 дні. Але це не рекорд. Найдовше літо було в 2012 - воно тривало 166 днів.
А в цей день торік, Верховна Рада прийняла закон, згідно з яким депутатів-прогульників позбавляють зарплати. Але є лазівка. Реєстрація як і раніше електронна, а не письмова.
А новин на сьогодні катма.
Гарних вам вихідних.

Читайте Страну в Google News - нажмите Подписаться