Хто в офісі президента «ліпить» з В.Зеленського «голого короля»?
Саме така асоціація виникла після оприлюднення усіх 5 питань, на які, як кажуть, президент хотів би почути відповідь у день місцевих виборів.
Крім асоціації з казкою, згадався відомий вислів Ніколо Макіавеллі, «короля творить свита».
ЧОМУ такі асоціації?
Якщо перші чотири пункти хоті виглядають як прояв наївності, дивакуватості (через другорядність названих у них проблем), то пункт 5 просто вражає жахливим незнанням тексту Будапештського меморандуму.
Цитата:
«Чи підтримуєте ви право України на використання гарантій безпеки, визначених Будапештським меморандумом, для відновлення її державного суверенітету і територіальної цілісності»?
Питання до авторів: «А які там гарантії є?».
Меморандум закінчується пунктом 6, де чітко написано: «Російська Федерація, Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії, Сполучені Штати Америки і Україна будуть проводити консультації у випадку виникнення ситуації, внаслідок якої постає питання стосовно цих зобов'язань».
То що, офіс президента хоче запитати у виборців, чи повинна влада проводити консультації з приводу відновлення територіальної цілісності?
Що з приводу цього питання скажуть люди з президентської команди, які відповідають за зовнішню політику?
Вони не знали про таке запитання, чи вони не знали тексту меморандуму?
Чи знали про кричущу змістовну неадекватність 5 питання, але просто не захотіли заперечувати президенту чи його найближчим «фаворитам»?
ЩО ж стосується перших чотирьох питань, то вони актуалізують проблему кадрів, які, як казав один відомий історичний діяч, «вирішують все».
Наприклад, чому було не запити не про легалізацію канабісу, а про легалізацію проституції?
А без опитування влада не може створити вільну економічну зону будь-де, встановити міру покарання за корупцію?
А чому саме скороти кількість народних депутатів до 300, а не, наприклад, до 350 чи 200 з половиною?
Ось такі питання в розрізі оточення президента виглядають як якась гра цього оточення. Чи то підіграють, щоб не втратити посади, гроші та вплив. Чи то ліплять із Зеленського «глупого короля». А може просто, «ліплять» те, що можуть і на що здатні за рівнем кваліфікації.
ДО РЕЧІ, після шквалу критики, скажуть, що то було все несправжнє, жарт, гра, і все це несерйозно?

Читайте Страну в Google News - нажмите Подписаться