Добрий вечір, малятка. Любі хлопчики та дівчатка.
З вами в етері знову радіо "Калинова калина".
Влада продовжує імітувати «бурхливу» діяльність щодо повернення Криму. Російську Федерацію запросять для участі в міжнародній платформі з деокупації Криму, яку анонсував президент Володимир Зеленський. Однак в Україні сумніваються, що вона приєднається до цієї ініціативи. Я навіть певен, що не згодиться. Втрачені території, на жаль, повертаються тільки воєнним шляхом. У нас стратегія поки що, нічого самим не робити і чекати, коли РФ самостійно поверне загарбане.
Тільки но хакери «зламали» сайт Нацполіції, накидавши в етер фейкових новин, як міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, заявив, що кіберполіція переходить на новий рівень роботи і оголошує великий набір фахівців. При чому, вони будуть задіяні не тільки в боротьбі зі злочинністю. За його словами, кіберполіція переходить на новий рівень - її діяльність буде спрямована на: виявлення й прогнозування можливих кіберзагроз, у тому числі з використанням штучного інтелекту. Ще б з літаючими тарілками розібрались. З тими що з Марсу. А то зовсім знахабніли.
Крім того, поліціянти ще будуть полювати за українськими юзерами, які користуються російською соцмережею ВКонтакте. Принаймі на це розраховує секретар РНБО Олексій Данілов: «Вони будуть перебувати на обліку. Якщо вони далі будуть поширювати російський контент, то вони будуть мати певний клопіт з нашою поліцією, з нашими силовими структурами». А поки «мєнти» будуть вираховувати студентів, за словами Данілова, західні партнери знов заблокують соцмережу на території України. Щось ми в багатьох питаннях на західних партнерів покладаємось. Самі нє? До того ж РФ вже у себе Telegram «блокувала». Подивилися б на «успішний» досвід. Як діти, їйбо.
А для тих, кого таки спіймають «на гарячому» при користуванні ВКонтакте, у мене є гарна новина. Стараннями мініста юстиції Дениса Малюськи, у тюрмах чоловікам дозволять відпускати волосся (але не довше ніж 5 см), а дівчатам, навіть, носити прикраси. А в карцерах дозволять читати книжки. Також в колоніях облаштують спортивні майданчики на свіжому повітрі, а в камерах поставлять холодильники. Такими темпами, скоро у тюрмах почнуть фільми на Netflix транслювати, Glovo будуть доставляти туди їдло, а Bolt завезе свої самокати.
Зеленський хоче розповсюдити «Велике будівництво» не тільки на дороги, а ще й на замки. Точніше на їх руїни на теренах нашої батьківщини. Програма, за словами президента, розпочнеться вже в 2021. З одного боку, це гарна новина. В Україні більшість об’єктів культурної спадщини в дуже занедбаному стані. З іншого – видатки на «об’єкти культурної спадщини» не калькулюються. Тобто пиши все, що хочеш. Я навіть не можу уявити собі масштаби цього «розпилу» бюджету. На дорогах, на будівництво яких наразі виділяються кошти із фонду із боротьби з коронавірусом, дуже неслабо «прикурюють». Але це дитячі забавки у порівнянні із майбутніми проектами.
А в цей день торік, Антоніна Геращенко «нализала» собі повернення в МВС. Геращенко став заступником Авакова.
А новин на сьогодні катма.
Нескучной вам ночи.

Читайте Страну в Google News - нажмите Подписаться