Тільки фаховий і самостійний глава держави може проводити самостійну і відповідальну державну політику. У іншому випадку , президент - заручник так званих міжнародних кредиторів, зовнішніх партнерів і внутрішнього хаосу, що провокується безсистемною діяльностю влади. Ніколи раніше до 2014 року такі і подібні їм слухи не поширювались у державі. У такому тоні з керівництвом держави не дозволяли собі розмовляти ні іноземні посли, ні представники міжнародних організацій....
Сумно, образливо... Обурює, особливо коли розумієш , що у цих плітках лише доля пліток. Хочеться запитати не тільки Зеленського і його команду , а й особливо попередників - Порошенка, Турчинова, Яценюка, Гройсмана і усю їхню братію, ви хоч розумієте, що саме ви це зробили з державою ?

#Слухи від телеграм канала Легітимного.
Сегодня в Николаеве
Зеленский и Глава ОП Андрей Ермак встретились с послами стран «Большой семерки» и Европейского Союза. Темой разговора был кейс НАБУ и САП, а также послы очень просили начать судебную реформу, которую так лоббируют западные лобби группы.
Источник указывает, что Зеленскому объяснили, что антикоррупционные органы должны курировать «партнеры», а маневр, который сейчас устраивает ОП по «перезагрузке» этих органов, западным лобби очень не нравится.

Подпишитесь на телеграм-канал Политика Страны, чтобы получать ясную, понятную и быструю аналитику по политическим событиям в Украине.