Г – послідовність.
Вже котрий день спостерігаю політичну гру в істерику з боку окремих політиків та політичних фракцій щодо можливого внесення змін до Постанови ВРУ про місцеві вибори: в п.4 яким пропонується скасувати вибори в ОРДЛО і Криму до капітуляції РФ (до «припинення тимчасової окупації та збройної агресії Російської Федерації проти України, а саме: виведення усіх незаконних збройних формувань, керованих, контрольованих і фінансованих Російською Федерацією, російських окупаційних військ, їх військової техніки з території України; відновлення повного контролю України за державним кордоном України; роззброєння всіх незаконних збройних формувань та найманців, які діють на тимчасово окупованих територіях України; відновлення конституційного ладу та правопорядку на тимчасово окупованих територіях України; забезпечення безпеки громадян України, які проживають на відповідних територіях Автономної Республіки Крим, Донецької і Луганської областей та міста Севастополя, після повноцінного завершення на відповідних територіях процедур з роззброєння, демілітаризації та реінтеграції відповідно до стандартів Організації Об’єднаних Націй та Організації з безпеки і співробітництва в Європі».)
Сьогодні цей пункт, який очевидно не відповідає Мінським угодам (і, відповідному рішенню СБ ООН) з задоволенням використовується РФ і ОРДЛО для звинувачення України в порушенні Мінських угод та подальшого блокування перемовин (щодо звільнення захоплених осіб та демілітаризації конфлікту). Ми, експерти попереджали, що саме так і буде. Ніхто чути не хотів. До речі «Слугам Народу», думаю, ще доведеться з’ясувати авторів цієї політичної диверсії проти переговорної позиції України. Й, в будь-якому разі, думати як виправити ситуацію.
На цьому фоні очевидно, що молоде покоління так само тяжко хворіє політичною шизофренією як і старе. Й поки виборець не до кінця навчився лікувати цю хворобу.
Адже поки старе покоління скликає на протест майдани проти Мінських угод, які й саме підписало, ратифікувало й 20 разів покалялось на вірність їм, депутати від фракції «Голос» на усі голоси, і особливо «полум’яний» Роман Лозинський клянуть будь які спроби змінити Постанову й прибрати звідти вимогу капітуляції РФ як передумову проведення виборів на Донбасі.
Але проблема в тому, що 13 липня цього року «Голос» на чолі з Лозинським подавали свою версію Постанови про вибори№3834, де таких вимог не було. Взагалі! Натомість там пропонувалося досить таке миролюбне визначення як «Вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів… будуть призначені в установленому Конституцією України порядку після повноцінного завершення на відповідних територіях процедур з роззброєння, демілітаризації та реінтеграції відповідно до стандартів Організації Об’єднаних націй та Організації з безпеки і співробітництва в Європі». В липні голосята, чомусь ще не хотіли капітуляції Росії.
Тепер, Лозинського чи то «порошенки» поскусали, чи рейтинги зводять з розуму в період виборів, але аналогічну пропозицію від «Слуга Народу» (О. Качура №3934 від 28 липня 2020 року, тобто через 2 тижні після проекту «Голосу»), яка майже слово в слово повторює проект «Голосу» від 13.07.2020, й додає лише можливість формування на підконтрольній території України Луганської та Донецької обласних рад, інакше ніж «путінською» не називають, а її авторів «маріонетками Москви».
В дзеркало нарешті подивилися? Це ж майже Ваш текст. За Вашою логікою саме Лозинський і компанія відпрацьовували «агентами Москви» ще 2 місяці тому. «Голос» - перереєстровуйте свою постанову слово в слово від липня й думаю, що парламент її може підтримати («ЗА» більшості «Слуга Народу» й ОПЗЖ Вам гарантовані))). Або нехай «Слуга Народу» візьме цю постанову слово в слово й проголосує – от посміємося …
Доречі «російські вимоги» до постанови про вибори з’явилися лише через місяць після реєстрації обох постанов … РФ вже давно працює в Україні використовуючи «умовні рефлекси корисних ідіотів» - і якщо їй щось не подобається в нашій країні вона переважно це хвалить…))
Але саме така непослідовність й неповага до виборців коштує «Голосу» суспільної підтримки, чемпіонами з втрати якої вони і є, а країні – майбутнього процвітаючої держави та консолідованого суспільства. Задовбали політики «по приколу».

Подпишитесь на телеграм-канал Политика Страны, чтобы получать ясную, понятную и быструю аналитику по политическим событиям в Украине.