Шановні патріоти! Зупинить свої деструктивні емоції хоча б раз у житті. Нашо ви хейтите книгарні Є? Для чого? Шо воно вам може дати? Що це може дати суспільству? Нічого. Ми живемо у час чергової революції читання. Коли паперові книжки й довгі тексти в принципі не дуже вже потрібні. Ми живемо у суспільстві, яке у більшості ненавидить книги та книжну культуру, хоча й робить вигляд, як еталонні фарисеї, що книжки дуже поважає.
Книгарні Є – це непогана мережа, кожна покупка книги там – це добре. От я, наприклад, буваю там щомісяця і купую книжки, хоча не маю часу їх прочитати. Просто для того, щоб підтримати авторів та видавництва. І кожному з вас таке ж раджу. Треба й у інших магазинах. Це ж не про книжки як такі, а про більше.
Тому, шановні патріоти, якщо у вас рефлекс на російськомовне, то це ще не привід не думати. Мають бути питання, у яких ваші передбачувані емоції, замішані на недалекоглядності, не повинні нічого визначати. Це питання книжок, культури та мистецтва загалом, музейної справи – всього того, в чому наше суспільство відстале у порівнянні майже з усіма сусідами. Кожен ваш мінус в таких питаннях дає загалом суспільну яму ще на покоління.

Читайте Страну в Google News - нажмите Подписаться