Цінний кадр Януковича щодня розповідає нам про АТО...
Тут ФБ нагадав прес-конференцію Януковича трирічної давнини. На ній - дуже цікаві особистості. Серед них і добре відомий нині Андрій Лисенко, який щодня озвучує зведення з зони АТО. Як пише Вікіпедія нині Лисенко "є найбільш авторитетним і одним з двох державних інформаційних джерел про війну на Донбасі". Ну, авторитет Лисенка не піддається сумніву)))
Але. Ким же був пан Лисенко у 2013-му? Може разом з Сергій Лещенко та Mustafa Nayyem проводив журналістську акцію проти згортання демократії та свободи слова? Ні. Навпаки. Він допомагав Януковичу влаштовувати зрежисовані прес-конференції. Та ж Вікіпедія нагадує: у 2012-2014 Лисенко працював заступником керівника Головного управління прес-служби та комунікацій — керівником управління прес-служби Адміністрації Президента України. Останнє підвищення Лисенка в Адміністрації президента Януковича сталося 26 грудня 2013 року, коли у центрі Києва повним ходом йшло інше "АТО".
Святослав Цеголко, а вам в АП без таких "цінних кадрів" взагалі ніяк?

 

Цінний кадр Януковича щодня розповідає нам про АТО...Тут ФБ нагадав прес-конференцію Януковича трирічної давнини. На ні...

Опубликовано Oleksii Bratushchak 1 марта 2016 г.
Подпишитесь на телеграм-канал Политика Страны, чтобы получать ясную, понятную и быструю аналитику по политическим событиям в Украине.