Як тебе не любити, Києве мій? А як не любити ресурси, які з тобою пов'язані? І мова не лише про київську "землю-матінку", спроможну "прогодувати" не одного "серйозного гравця". Київ - стратегічне зосередження влади, а тому київський міський голова - завжди фігура національної політики. Тож не дивно, що за цю посаду буде точитися неабияка боротьба. Точніше - уже точиться...

Кличко от заявив, що знову йтиме у міські голови. Як то кажуть - несподіванка. Але ще більша несподіванка - іміджева модель, на яку він при цьому спирається. Очевидно, на ці вибори Кличко піде як "господарник". Як би це смішно не виглядало для сторонніх спостерігачів.
Власне, саме довкола цього вибудовується його публічна активність. Мости, дороги, транспорт... Хоча, з іншого боку, а що ще лишається? Часи, коли ти був "новим обличчям" безнадійно минули. Тепер доводиться займати ніші, які вільні на даний момент.
Таких ніш, насправді, не так і багато. Поки що у виборчий процес включилося не так багато кандидатів. Більшість - від правлячої СН, або дотичні до неї.
Приміром, відомий загалу А. Богдан грає звичну роль трикстера, запускаючи у мережу відео з "козлинами тупими" з зоопарку, та розважаючи загал. В принципі, ніша шута-трикстера справді може бути досить затребувана на виборах, тож не дивно, що її намагаються захопити. Правда, цікаво, наскільки довго у Богдана вистачить запалу "розважати народ", і чи не вийдуть на змагання "розважальники" вищого гумористичного класу?
Цікаву іміджеву модель обрав нардеп М. Тищенко, котрий намагається наслідувати переможну схему президента Зеленського - незалежний бізнесмен, що протистоїть "олігархічному загалу". В принципі, не найгірша модель, якщо врахувати, скільки на виборах очікується кандидатів, близьких до одного бородатого олігарха. До речі, судячи з підвищеної уваги до його персони з боку ЗМІ, потенційні конкуренти все це "оцінили", і тепер активно протидіють.
Але думаю, що ніша борця з олігархією буде затребувана під час виборчого процесу.
Хоча, звісно, найбільші сюрпризи чекають на нас попереду, адже повний перелік кандадтів поки що невідомий, і хто конкретно захоче влитися у цей процес - не ясно.
Думаю, найближчим часом в гру вступлять "джокери", і про декого уже посилено говорять у політичних колах...

Читайте Страну в Google News - нажмите Подписаться