Зверну особливу увагу.
Нові «відтінки сірого» у зовнішньому управлінні Україною .
Це повне знищення нашої держави, геноцид нашого народу , а відтак вивільнення території України .
Це те про , що я кажу вже роки. Владі треба було думати головою, чи вартує те мізерне чергове запозичення МВФ - крадіжки української землі, виведення банківської системи з під національної юрисдикціі і ще багато чого, що свідчить про фактичну ліквідацію держави. Ліквідаційна комісія , а не влада.
Чи не краще було ліквідувати масштабну корупцію на митниці, заборонити вивіз капіталу з України, поборотися за повернення вже вкраденого, простимулювати власну економіку . Краще!
Але вони не вміють і не знають як... от і завели в пастку країну . Чи може все ж свідомо? Треба аналізувати усім.

Наш источник в ОП рассказал, что Президента убедили в том, что единственный шанс спасти страну - это новый кредит от МВФ, а список требований появился уже после голосования за рынок земли и банковский законопроект. Фонд действовал в своём стиле, когда мы уже проголосовали необходимые законопроекты нам заявили: - «Извините, вы слишком долго это делали и теперь у вас другая программа, а значит и требования под неё другие!». У Президента не было варианта не согласиться, что прекрасно понимали в МВФ, который выкатали нам целый список требований для меморандума. Вспомнили Президенту увольнение Генерального Прокурора и Премьер-министра, когда послы G-7 просили/требовали их оставить. Кроме меморандума нам предстоит выполнять ещё дополнительные драфты от МВФ.

Читайте Страну в Google News - нажмите Подписаться