НАСКІЛЬКИ ЗАГРОЗЛИВОЮ ДЛЯ БАЙДЕНА Є РОЗМОВА З ПОРОШЕНКОМ

Чи нашкодить Байдену оприлюднена розмова з Порошенком? Можливо, незначним падінням його політичного рейтингу. В словах колишнього віцепрезидента немає злочину проти власної країни. Типова розмова з керівником колоніальної адміністрації. І не більше.

Проте, якщо в результаті розслідування цього скандалу виявиться, що син Байдена не сплатив податків за отриману винагороду в Україні (а це немалі кошти навіть за американськими уявленнями!), то навряд чи хтось позаздрить родині Байденів. Несплата податків в США – тяжкий злочин.

Якщо виявиться інтерес сенатської комісії до вивчення розмов між Петром Порошенком та Джо Байденом, то вона це зробить дуже просто, навіть не звертаючись до української сторони. В США розмови високопосадовців завжди стенографуються і зберігаються в зашифрованому вигляді на захищених серверах.

Проблеми у Джо можуть початися лише тоді, коли виявиться, що згадані розмови офіційно не стенографувалися і він їх вів, не користуючись спецзв’язком.

В процесі виборчих перегонів за першу посаду в США ми на всі ці питання незабаром отримаємо вичерпні відповіді. Але однозначно, частина політичної еліти України в черговий раз буде щонайменше осоромлена.

Читайте Страну в Google News - нажмите Подписаться